پرورش و اصلاح نژاد سیاسی اوباما اوباما

پرورش و اصلاح نژاد: سیاسی اوباما اوباما دوشنبه دانشگاه باراک اوباما ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شوخی عادل فردوسی‌پور و مهران مدیری با ماجرای موزه لوور

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته آخرین برنامه تلویزیونی دورهمی، با حضور عادل فردوسی پور روی آنتن رفت.

شوخی عادل فردوسی‌پور و مهران مدیری با ماجرای موزه لوور

شوخی عادل فردوسی پور و مهران مدیری با ماجرای موزه لوور

عبارات مهم : برنامه

شب گذشته آخرین برنامه دورهمی، با میزبانی از عادل فردوسی پور روی آنتن رفت.

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته آخرین برنامه تلویزیونی دورهمی، با حضور عادل فردوسی پور روی آنتن رفت.

مدیری در ابتدا با اشاره به اینکه آخرین برنامه دورهمی هست، گفت: یکسری از تمام شدن دورهمی خوشحال و بعضی ها ناراحت هستند. البته در این مدت در اینترنت مورد عنایت خیلی از دوستان قرار گرفتیم و جهت ما خیلی جوک ساختند که ۹۹درصد آنها در اینجا قابل پخش نیست!

شوخی عادل فردوسی‌پور و مهران مدیری با ماجرای موزه لوور

مجری و کارگردان دورهمی در ادامه از برندگان قرعه کشی این برنامه به روی صحنه دعوت کرد و بعد از آن به گفتگو با عادل فردوسی مجری و کارگردان برنامه ورزشی نود پرداخت.

مدیری در همان ابتدای گفتگو گفت: از سری سوم دورهمی عادل را بارها دعوت کردم تا بالاخره به دام افتاد و امشب آمد. سپس خطاب به فردوسی پور گفت: آیا از مصاحبه فراری می کنی؟

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته آخرین برنامه تلویزیونی دورهمی، با حضور عادل فردوسی پور روی آنتن رفت.

فردوسی پور در پاسخ گفت: من کلاً کم حرف هستم و درواقع فقط در برنامه نود و گزارش های ورزشی خیلی حرف می زنم. پرچانه نیستم و حتی کمی خجالتی ام. فقط جلوی دوربین تفاوت می کنم .

مدیری در ادامه به نحوه اجرای فردوسی پور و راحت بودن او در نوع اجراهای تلویزیونی پرداخت و فردوسی پور در این باره بیان کرد: راحت هستم؛ ولی خیلی هم خوب نیست. یک بار هنگامی که کارشناس برنامه داشت صحبت می کرد، از صدابردار خواستم صدایم را قطع کند و من با آقای پورمحمدی تماس بگیرم و کلاً از فضای استودیو خارج شدم. (با خنده) یک بار هم هنگامی که کارشناس فوتبال داشت حرف می زد، بازی لیورپول پخش می شد و من مشغول دیدن آن بودم. دقیقه ۹۴ لیورپول گل زد و من بلند گفتم yes (خنده) و کارشناس برنامه تعجب کرد که چه شد.

سپس، مدیری از فردوسی پور راجع به جذابیت های فوتبال پرسید.فردوسی پور اظهار کرد: فوتبال همه چیز از جمله هیجان، تنش و … دارد و کاملا غیر قابل آینده نگری هست. مجری دورهمی گفت: من از فوتبال فقط شوچنکو را می شناسم و فردوسی پور گفت: چرا؟ نکند چون خوش قیافه است؟! (خنده جمعیت)

شوخی عادل فردوسی‌پور و مهران مدیری با ماجرای موزه لوور

مدیری در ادامه گفت: راستش من از فوتبال فقط فینال جام جهانی را می بینم. البته بازی های کشور عزیزمان ایران را هم در جام جهانی دنبال می کنم.

فردوسی پور در ادامه برنامه، با بیان اینکه از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه گزارشگری فوتبال شده است هست؛ گفت: از سال ۷۵ تا امروز ۲۰ سال گذشته است و من قبل از گزارشگری مترجم بودم.

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته آخرین برنامه تلویزیونی دورهمی، با حضور عادل فردوسی پور روی آنتن رفت.

وی درخصوص چگونگی ساخت و طراحی ایده برنامه تلویزیونی نود گفت: زمانی احساس کردم جای خالی پوشش اتفاقات هفته ای فوتبال در تلویزیون خالی هست. طرح را زمانی که ۲۵ سالم بود به شبکه دادم و از سال ۷۸ تا الان روی آنتن هستیم .

او راجع به دلایل دوام و پرمخاطب بودن برنامه نود اظهار کرد: هر لحظه تلاش کردم با مردم صادق باشم و در برنامه هایم خلاقیت به خرج دهم. البته فشار کار خیلی بود. خیلی اذیت شدیم. ولی کم پیش آمده که این فشارها بخواهد، مانع کار ما شود.

شوخی عادل فردوسی‌پور و مهران مدیری با ماجرای موزه لوور

مدیری در ادامه جهت اینکه نشان دهد اهل تماشای برنامه نود هست، گفت: عاشق این هستی که دو نفر را در استودیو به جان هم بیندازی و دعوا کنند، نه؟! ( با خنده) به نظرم رکورد دعوای همزمان چند نفر روی خط را داری!

فردوسی پور گفت: دیگه اغراق شد؛ ولی ما تلاش داریم هر برنامه را فوق العاده روی آنتن ببریم. متاسفانه این ذهنیت مردم ماست که به دنبال حواشی به خصوص حواشی فوتبال هستند. البته من اصلا از جدل های طرفین در برنامه خوشم نمی آید و ذوق هم نمی کنم؛ ولی به هر حال برنامه ما چالشی و پرتنش است و این امر اجتناب ناپذیر است.

اودر پاسخ به اینکه تا امروز سوتی در گزارش ها داشته یا خیر، گفت: خیلی. ولی یک چیزی خیلی اذیتم می کند، آن هم اینکه در بین تماشاگران آدم معروف باشد و من نشناسم. مدیری هم به شوخی گفت: ما هم دیگر را خیلی دیدیم ولی الان پشت صحنه من را اصلا ندیدی و نشناختی! (خنده)

مدیری در ادامه تاکید کرد: من نود را دیدم، به این نشان که در برنامه ات اشتباه تصویری داری و در یک برنامه زنده یهو از روی صندلی می افتی و این قبیل کارها. فردوسی پور هم با خنده گفت: افتخار ماست که شما نود می بینید.

مدیری در ادامه از مافیا در فوتبال پرسید و گفت: فوتبال با همه جذابیت هایش، مثل خیلی حرفه های دیگر مافیا دارد، تا حالا پیشنهاد پول و رشوه داشتی؟

فردوسی پور پاسخ داد: اوایل خیلی، چون من را نمی شناختند و پیشنهادهای خیلی خوبی هم می دادند. ولی من قبول نکردم و بعد از آن هم دیگر به سراغم نیامدند. به هر حال هرجا پول باشد، فساد هم هست.

وی در ادامه در پاسخ به پرسش معروف مدیری راجع به علاقه و عاشقی اظهار کرد: بله عاشق شدم و هستم. علاقه همیشگی است و به زندگی جهت می دهد.

فردوسی پور در ادامه از علاقه اش به طنز و استفاده از آن در برنامه هایش گفت و اشاره کرد: طنز را خیلی دوست دارم و خود شما بانی آن بودید. من از همان اول برنامه های شما را می دیدم. من آدم خوش خنده ای هستم و همین طوری زیاد می خندم، ولی فیلم کمدی و جوک برایم خنده آور نیست.

وی راجع به روند استمرار برنامه نود بیان کرد: فکر کنم تا زمانی که مردم با این برنامه همراه باشند، ادامه دارد. تا جایی هستیم که حس کنم برنامه خوب است و مردم دوستش دارند.

فردوسی پور همچنین راجع به علاقه مندی های غیر فوتبالی خود گفت: من عاشق بازی و مسابقه هستم و اصلاً ورودم را به این حرفه با مسابقه هفته شروع کردم. سر برنامه ها و مسابقه های متفاوت به عنوان تماشاگر یا شرکت کننده رفته ام.

این مجری، در آخر با اشاره به احساس خوشبختی خود، یک فرش دستباف با طراحی لوگوی برنامه نود را به موزه دورهمی داد. البته گریزی هم به ماجرای موزه لوور در مجلس زد و بارها کلمه « موزه دورهمی » را به اشتباه تلفظ کرد و باعث خنده مدیری و همگان شد. تا جایی که خود مهران مدیری هم با او در این جریان طنز همراهی کرد.

واژه های کلیدی: برنامه | فردوسی | برنامه | فوتبال | فوتبالی | فردوسی پور | مهران مدیری | عادل فردوسی پور | کارگردان دورهمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs